Zapisy na bieg „Policz się z cukrzycą”

Zapisy na bieg „Policz się z cukrzycą”

Witamy biegaczy oraz tych, którym zdrowy styl życia jest bliski.

Przed nami 9. Bieg Policz Się Z Cukrzycą organizowany w ramach konińskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku przygotowaliśmy 250 medali i numerów startowych. Medal jest wyjątkowy – dedykowany imprezie w Koninie. Na jednej ze stron będzie widniał napis Konin.

Trasa biegu liczyć będzie około dwóch kilometrów. Pobiegniemy wokół Jeziorka Zatorze. Start i meta znajdować się będą pod sceną główną na parkingu przy Galerii Handlowej Nad Jeziorem. Start o godz. 13.00.

By zapisać się na bieg trzeba wysłać swoje zgłoszenie na adres info@aktywni-konin.pl. W zgłoszeniu napiszcie imię i nazwisko oraz informację, że chcecie wziąć udział w biegu. Numer startowy będzie na was czekał w biurze organizacyjnym biegu w niedzielę 13 stycznia. Biuro znajdować się będzie tradycyjnie w galerii. Numery startowe przygotowane zostaną tylko dla tych osób, które wpłacą na konto Klubu Biegacza Aktywni Konin kwotę 20 zł od osoby.

 

Nr konta: 32 1090 1199 0000 0001 1725 9723

Klub Biegacza ,,Aktywni” Konin ul. Zofii Urbanowskiej 8, 62-500 Konin

W tytule przelewu wpiszcie swoje imię i nazwisko oraz hasło WOŚP

 

Wpłaty przyjmujemy do 10 stycznia 2019 (czwartek). Lista startowa opublikowana zostanie na stronie Klubu Aktywni Konin i na naszym FB do soboty 12 stycznia. Osoby, które nie zdążą zapisać się przez zgłoszenie elektroniczne, będą miały taką możliwość w dniu biegu.

Biuro biegu czynne będzie 13 stycznia od godz. 10.00 do 12.30.

 

Do zobaczenia na trasie