Podsumowanie VIII Pikniku Jesiennego

Podsumowanie VIII Pikniku Jesiennego

Dziś w Oskardzie odbyła się uroczystość wręczenia pucharów zwycięzcom testu Coopera, który odbył się podczas VIII Pikniku Jesiennego. Imprezę poprowadzili prezes Klubu Biegacza Aktywni Konin Ireneusz Niewiarowski oraz jeden z członków klubu, który był sędzią zawodów Radosław Skalski. Zwycięzcom wręczono puchary i dyplomy, a po części oficjalnej wyświetlony został film: Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda.

W zawodach, które odbyły się  na początku października  udział wzięli uczniowie 6 konińskich szkół średnich oraz zawodnicy startujący indywidualnie. Zawodnicy klasyfikowani byli indywidualnie w kat. kobiet i mężczyzn oraz drużynowo w ramach Mistrzostw Konina Szkół Średnich w Teście Coopera. Reprezentacja każdej szkoły liczyła 10 osób- 5 dziewcząt i 5 chłopców, a wynikiem drużyny była suma metrów przebiegniętych przez zawodników.

Pierwsze miejsce zajęła reprezentacja Zespołu Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego w Koninie, drugie miejsce reprezentacja Zespołu Szkół Górniczo-Energetycznych w Koninie i trzecie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Koninie.

 

Wyniki:

Mistrzostwa Konina Szkół Średnich w Teście Coopera

 1.  ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWNICTWA I KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO
 2. ZESPÓŁ SZKÓŁ GÓRNICZO-ENERGETYCZNYCH
 3. ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO
 4. ZESPÓŁ SZKÓŁ im. M.KOPERNIKA 
 5. II LICEUM 
 6. ZESPÓŁ SZKÓŁ MEDYCZNYCH 

Wyniki indywidualne

Kobiety:

 1. ex aequo MARGARITA KRÓLAK i PAULINA RYBICKA 
 2. KATARZYNA ŁAWNICZAK
 3. KLAUDIA ŁYSIAK

 

Mężczyźni:

 1. WOJCIECH GRZELAK
 2. JAKUB OLSZEWSKI
 3. FILIP STOŻEK